MENU

BUDCUD na BAU 2023!

BUDCUD na BAU 2023!


Notice: Undefined index: pix in /home/budcud/domains/budcud.org/public_html/wp-content/themes/budcud2019/tmpl_post.php on line 80

Notice: Undefined index: wideo in /home/budcud/domains/budcud.org/public_html/wp-content/themes/budcud2019/tmpl_post.php on line 91

Już za miesiąc w Monachium odbędzie się BudCudowy wykład w ramach cyklu Ait Dialog organizowanego podczas wielkich międzynarodowych targów BAU2023!

20 kwietnia pomiędzy 10:30 a 17:00 AIT-Dialog organizuje maraton wykładów prezentujący aktualne priorytety i innowacyjne metody pracy młodych pracowni architektonicznych z Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Europy. Poza BudCudem, swoje prace pokażą: portugalskie Fala Atelier, Nomad Architects z Łotwy, francuskie Oxo Architectes, Kientruc O z Wietnamu, transgraniczni Not a Number Architects i El Sindicato Arquitectura z Ekwadoru.

Wielofunkcyjność przestrzeni, czasowość funkcjonalno-programowa, interwencje w przestrzeń miejską i tworzenie inkluzywnych miejsc dla różnorodnych społeczności – na pracę młodych praktyk architektonicznych na całym świecie wpływają nowe, nomadyczne sposoby pracy i życia oraz poczucie odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Integracja społeczna, zrównoważony rozwój i gospodarka cyrkularna to nowe podstawy postawy architektonicznej, którą można odczytać na wszystkich kontynentach. Nowa generacja architektów pracuje więc interdyscyplinarnie i kolektywnie, stale poszukując nowych formatów pracy projektanta. Pokazuje, że trzeba na nowo przemyśleć sposób, w jaki budujemy.
Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni organizatorom za włączenie nas do tak przyszłościowo myślącej grupy młodych praktyków.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.